5 דברים שאתם צריכים לדעת על יוקי

חברת מכונות התפירה יוקי נוסדה לפני לא פחות מאשר שמונים שנים, בשנת 1938, בטוקיו יפן. כבר מספר שנים לאחר הקמתה, הפכה מיצרניות מכונות התפירה הבולטות בעולם כולו, עם פטנטים ייחודיים ומוערכים לשימוש במכונת תפירה יוקי, בין אם ביתית או בין אם תעשייתית. לפניכם – 5 דברים שמעניין לדעת, על יצרנית מכונות התפירה יוקי, מהגדולות בעולם

#1 – מכונות האוברלוק הטובות בעולם

בתחום מכונות התפירה התעשייתיות, מכונות אוברלוק juki (תעשייתי) מספקות את התפר המוכר הידע כטוב בעולם. תפר אוברלוק הוא תפר שנועד "לסגור" את קצה הבד (למכפלת), בצורה אמינה ויסודית על מנת למנוע פרימת החוטים המרכיבים את הבד, והוא חשוב יותר בבדים מסוגים שנוטים להיפרם. אוברלוק juki  (תעשייתי) מספק "סגירה" כזו ויצירה של מכפלת ממש בתפר אחד, וגם מכונת תפירה יוקי מדגמים ביתיים מספקת לא פעם תפר המדמה תפר אוברלוק, ליצירת מכפלת איכותית בפרוייקטים הביתיים ובמסגרת מכונת תפירה קטנה ומרובת אפשרויות.

#2 – יותר מעשרים דגמים של מכונת תפירה יוקי

יוקי מייצרת עשרות דגמים של מכונות תפירה, מהן ביתיות ותעשייתיות. מכונות התפירה הביתיות של יוקי ידיעות בנוחות השימוש ובקלות ההפעלה שלהן. יוקי מייצרת יותר מעשרים דגמים שונים של מכונות תפירה ביתיות, כאשר כל מגוון מכונות התפירה יוקי מספקות בדרך כלל מגוון גדול של סוגי תכים וסגנונות תפירה, לסוגי בדים שונים, ולאורך שנים רבות.

#3 – יותר מעשרים סוגי תפרים

במכונות תפירה ביתיות חשוב לבחור אחת שיודעת להציע מגוון נרחב של סוגי תפרים. זה לא רק עניין של אסתטיקה בפרוייקט התפירה המוגמר שלכם – זה גם עניין של התאמת התפר למיקומו, לסוג הבד, ובחירה בתפר בחוזק הרצוי, כלומר, היבטים פונקציונאליים. מכונת תפירה יוקי מן הדגמים החדשים והמשוכללים מציעה עשרות סוגי תפרים שונים, ביניהן התפר הישר והנוח, תפרי זיגזג, ותפרים מורכבים, חזקים ומרהיבים, שיהפכו כל תפירה ליצירת אומנות בלחיצת כפתור

#4 – מכונת תפירה אוטומטית, עם חיבור ל – USB

בהתאם להתקדמות הטכנולוגיה, תמצאו גם מכונות תפירה מבית יוקי, המספקות חיבור מהיר לאינטרנט ואפשרות להוריד מגוון נרחב של אפליקציות, קישוטים ותפרים שיאפשרו חגיגה של יצירתיות בצבעים ובסגנונות שונים. מערכת חצי אוטומטית להשחלת החוטים ותאורת לדים נוחה בכל הדגמים החדשים של מכונת תפירה יוקי – תאפשר יצירה ממש בקלות של אפליקציה צבעונית, מעל בדים ופריטי לבוש.

#5 – אחריות לחמש שנים

לא בכדי, זכו מכונות התפירה הביתיות והתעשייתיות מבית יוקי במוניטין המקצועי החיובי שהן נהנות ממנו בשוק מכונות התפירה בארץ – כמו גם בעולם כולו. יוקי מספקת בדרך כלל אחריות של לא פחות מחמש שנים על כלל מכונות התפירה הביתיות, וברכישת מכונת תפירה מחנות מקצועית – תיהנו מהדרכה וליווי בשימוש הראשון, מגוון אביזרים, ייעוץ מקצועי ואף הדרכה עד לבית הלקוח.