מכונות תפירה מומלצות לשנת 2017

שנת 2017 הביאה איתה לא מעט חידושים בתחום מכונות התפירה. חברות גדולות הוציאו דגמים חדשים, שחלקם מתאימים למקצוענים שבחבורה. חלקם מספקים מענה לתופרות מתחילות שרוצות להכיר קצת יותר טוב את סביבת המכונה לפני שהן עוברות למכונה מקצועית.

הנה כמה מהדגמים שכבר הושקו השנה והפכו לנמכרים במיוחד.

מכונת תפירה Bernina – דגם רומא 5

חברת ברנינה משוויץ היא אחת החברות המובילות בייצור מכונות תפירה ביתיות או מקצועיות, ואחת מהיצרניות האהובות על תופרות חובבות ומקצועיות של מכונות תפירה. הדגם החדש של חברת ברנינה – דגם רומא 5, יצא לשוק עוד בשנת 2016 אבל ממשיך להיות מן הדגמים הנמכרים ביותר גם במהלך שנת 2017, והוא מתאים גם לתופרים מתחילים וגם לתופרים מקצועיים יותר, הנדרשים לפונקציות מגוונות, להתאמה למגוון גדול של סוגי בדים, לתפירה מהירה, איכותית ואסתטית, ולעבודה נוחה החל משזירת החוט ועד לגימורים ייחודיים. מכונת תפירה ברנינה מגיעה עם מספר תכניות תפירה המאפשרות התאמה של סוג התפירה לבד ולבוד התפר הנדרש, ממש בלחיצת כפתור.

מכונת תפירה Brother – דגם XQ2700

דגם מקצועי של מכונת תפירה, עם מנוע תעשייתי וחזק מאד. מכונת התפירה כוללת אפשרות לסיבוב מלא, המונע קריעת חוטים במהלך התפירה. בנוסף, יש מערכת מיוחדת שתופסת את החוט התחתון של המכונה ומאפשרת תפירה מבלי לכוון את החוט כלפי מעלה.

המכונה מתאימה לתפירת סוגי בדים רבים ומגוונים, רכים או קשים או מורכבים, ונחשבת לאופטימאלית לתפירה ביתית או תעשייתית. היא מסתדרת עם בדים כמו טריקו, ג'ינס ועור ויוצרת את כל סוגי התפרים הנפוצים. בנוסף, אפשר להשתמש במכונה ליצירת אפליקציות ורקמות.

מכונת תפירה Brother  – דגם NV10A

מכונת תפירה אלקטרונית חזקה מאד שמתאימה לעבודות תפירה ביתיות או חובבות, מקצועית ותעשייתית. המכונה מציעה פונקציות דומות לדגם שכבר הזכרנו, כולל אחיזת חוט תחתון, גרייפר תעשייתי ואפשרות לתפירת אפליקציות ורקמות. מדובר במכונת תפירה אמינה, חזקה, ופופולארית, המאפשרת תפירה של מגוון נרחב של סוגי בדים (לא לשכוח להתאים את מחט התפירה לסוג הבד שנבחר), ויודעת לתפור בסוגי תפרים נפוצים וייחודיים רבים ושונים. היא מאפשרת גם תפירת כפתורים ולולאות, רוכסנים ועוד.

מכונת תפירה Suvina – דגם 8320

דגם שמתאים לתופרים מתחילים ביתיים לצד תפירה מקצועית יותר. המכונה היא קלה וקטנה יחסית ולכן נוחה מאד לשימוש, היא מאפשרת תפירה של מעל ל-20 סוגי תפרים, כולל אוברלוק. בנוסף, היא מאפשרת תפירה של בדים שונים. עדינים לצד כבדים ועבים.

כדי לבחור את המכונה המתאימה לך – אנחנו ממליצים:

  • לחשוב על הפונקציות השונות שדרושות לך – האם זו תפירה לשם תחביב או תפירה תעשייתית? האם יש פונקציות מסוימות שדרושות באופן קבוע?
  • לעבוד עם החברות הכי טובות בשוק – לא לוותר על איכות. מכונת תפירה צריכה להחזיק מעמד לאורך שנים.