4 מכונות תפירה הכי טובות מחברת יוקי

חברת יוקי היתה יצרנית בולטת של מכונות תפירה תעשייתיות, ובשנים האחרונות היא מעמידה את הידע, הניסיון, והמוניטין הטוב שלה, לטובת ייצור מכונות תפירה בייתיות ומכונות אוברלוק – למקצוענים ולחובבים כאחד. יצאנו לבחון את מבחר מכונות התפירה של יוקי, וחזרנו עם ארבע מכונות התפירה הטובות ביותר של יוקי, כולל מחירים והמלצות.

מכונת תפירה ביתית – יוקי דגם 355

מכונת תפירה ביתית, בשונה ממכונת תפירה תעשייתית, צריכה להתאים את עצמה למאפייני השימוש הבייתיים – לדוגמה, היא צריכה להציע מגוון נרחב של תכים, כאלה שיש להם יתרונות פונקציונאליים כמו גם כאלה המוסיפים אסתטיקה ויופי לפרוייקט התפירה שלכם (בניגוד למכונות תפירה תעשייתיות, שם מספר סוגי התכים הוא בדרך כלל קטן יותר). היא צריכה להיות קלת משקל ולאפשר עבודה נוחה, השחלת חוט קלה (ובמקרה של מכונות התפירה מבית יוקי, מסלול השחלה פשוט ומסומן על גבי המכונה), תאורת לד שתאפשר עבודה נוחה, ומשקל קל של המכונה, כך שניתן יהיה להניח אותה על כל משטח עבודה ולתפור בקלות. בנוסף לכל אלה, מכונות תפירה מבית יוקי בדרך כלל משמשות למשך שנים רבות.

דגם 355 של מכונת התפירה מבית יוקי

מציע את כל היתרונות הללו

  • משקל קל, נוחה לאחסון ולניוד
  • 26 סוגי תפרים, כולל תפר דמוי אוברלוק המיועד לתפירת מכפלות; תפרים מיוחדים המוסיפים אסתטיקה לעבודה; ותפרים פונקציונאליים כמו תפר אלסטי לעבודה עם בדים גמישים
  • ממשק משתמש נוח, כולל השחלת חוטים מסומנת ופשוטה ומנגנון תאורת לד עוצמתי לעבודה בתנאי תאורה חלשים
  • כיסוי עמיד במיוחד לאחסון בבית

לכל היתרונות הללו, מכונת התפירה הביתית מבית יוקי מגיעה עם חמש שנות אחריות מלאה

מחיר מכונת תפירה יוקי מדגם 355, כ – 2,800 ש"ח.

מכונת תפירה ביתית מדגם מפואר במיוחד – יוקי דגם 357

דגם 357 הוא דומה לדגם 355 אולם הוא מציע יותר סוגי תכים – סה"כ 32 סוגים. עלות מכונת התפירה מדגם 357 כ – 2,990 ש"ח, מה שאומר תוספת של פחות מ – 200 ש"ח ביחס לדגם הפשוט יותר. מבחינת המימדים, קלות ההפעלה וממשק המשתמש – המאפיינים דומים בין שתי מכונות תפירה אלה

מכונת תפירה תעשייתית של יוקי – Juki DDL8100E

מכונות תפירה תעשייתיות נועדו לתפירה ממושכת, והן מציעות מספר מצומצם של תכים, אמינות גבוהה ונוחות לעבודה גם על פני מספר שעות בכל יום. מכונת התפירה התעשייתית של יוקי מדגם DDL8100E  מציעה יתרונות רבים לעבודה נינוחה, כמו גם יציבות לאורך זמן – מכונות התפירה של יוקי משרתות את בעליהן לעיתים עשרות שנים ללא קלקולים (חשוב לתחזק את מכונת התפירה היטב ובזמן). מכונת תפירה תעשייתית מתאימה למי שעוסק בתפירה ומחפש "סוס עבודה", אמין לאורך זמן – היא פחות מתאימה למי שמעוניין בפרוייקטים יצירתיים ומגוונים. חשוב לשים לב, שדגם זה של מכונת תפירה אינו מגיע עם תפר אוברלוק.