מכונות התפירה המומלצות לשנת 2016

לפניכם רשימה של מכונות תפירה מומלצות הנרכשות ביותר לשנת 2016 – ביתיות ותעשייתיות. הדגשנו את יתרונותיהן של כל אחת מן המכונות, על מנת שתוכלו בקלות לזהות מכונת תפירה ביתית מומלצת או מכונות תפירה תעשייתית שתתאים בדיוק לצרכיכם.

מכונות תפירה ביתיות מומלצות

Bernina דגם רומא 5

מכונת תפירה מומלצת מבית היצרן ברנינה שוויץ – יצרן מכונות  תפירה אמין, מוכר ובעל מוניטין מקצועי. מכונת התפירה מתאימה למתחילים ולמתקדמים, מתמודדת היטב עם סוגי בד שונים, תפירה מדויקת במיוחד, ומספר רב של סוגי תפרים ותכניות תפירה. נחשבת נוחה וידידותית למשתמש, בעלת תפעול קל וחמש שנות אחריות.

מכונת תפירה Singer 2263

מכונת תפירה למתחילים כמו גם למקצוענים – מכונת תפירה מכאנית, מקצועית ואמינה, בעלת 23 סוגי תפרים, ידית נשיאה וגוף תאורה פנימי המאפשר תפירה נוחה גם בתנאי תאורה פחות ממעולים. מחיר מכונת התפירה הזו אטרקטיבי גם הוא – 1,300 ש"ח.

מכונת תפירה סובינה מדגם 8320

מכונת תפירה קטנת מימדים המספקת תפירה איכותית של מגוון נרחב של סוגי בדים, עדינים כמו גם עבים. מכונת תפירה ביתית מומלצת, בעלת 20 סוגי תפרים כלל תפר אוברלוק, וממשק הפעלה ידידותי ונוח.

מכונת תפירה יוקי מדגם 357

מכונת תפירה יוקי ביתית מומלצת לתופרים חדשים או בעלי ניסיון. 32 סוגים שונים של תפרים מובנים, כולל תפרים דקורטיביים ותפרים דמויי אוברלוק, שניתן לכוון את עוביים בהתאם לסוג הבד והפרויקט בתפירה. מכונת תפירה Juki פופולארית ואהובה, המאפשרת תפירה איכותית על מגוון רחב של סוגי בדים.

מכונות תפירה תעשייתיות מומלצות

מכונת תפירה JUKI DDL8100E

מכונת תפירה מומלצת לתופרים מקצועיים, בעלת מנוע חזק ופעולה שקטה. תתפור תפרים ישרים ולאחור, עד 5,500 תפרים לדקה, מגיעה עם מגירת אביזרים מובנית, תאורה פנימית ואורך תפר מתכוונן. מכונה אמינה שאינה נדרשת כמעט לטיפולי תחזוקה, נוחה לשימוש וידידותית.

מכונת תפירה תעשייתית Jack מדגם 9100

מכונת תפירה מקצועית מהירה ועוצמתית במיוחד, עם מנגנון ייחודי לויסות מהירות הפעילות ומנוע עוצמתי ושקט. חסכונית בחשמל – צורכת כ – 50% פחות חשמל ביחס למתחרות. נוחה להתאמה ולשימוש, בעיצוב ארגונומי במיוחד, בעלת תאורת לד ייחודית מעל קוף המחט.

מכונת תפירה תעשייתית Brother מדגם 6200

מכונת תפירה תעשייתית אמינה, חזקה ושקטה, המציעה חווית תפירה איכותית גם במתפרות ובבתי עסק. מכונת התפירה חסכונית בחשמל, תפירה מהירה (עד 5,000 תפרים לדקה), נוחה להתאמה ולשימוש, ומומלצת לתופרים מקצועיים.

מכונת תפירה תעשייתית Consow – לרפדים

מכונת תפירה המתאימה במיוחד לרפדים ולאנשי מקצוע המשתמשים בבדים כבדים ותפירה תעשייתית. מדובר במכונת תפירה בעלת זרוע כפולה, עמידה במיוחד, 550 תפרים בדקה, המסוגלת לתפור בדים עבים וגסים במיוחד כמו גם בדים דקים ועדינים. התאמת המכונה נעשית בקלות והשימוש בה נוח.

מכונת תפירה Jack 8568  עמידה במיוחד, בעלת קוצץ חוטים אוטומטי

מכונת תפירה אינטרלוק גדולה, מסיבית, וחזקה במיוחד, בעלת קוצץ חוטים אוטומטי המאפשר חיסכון הן בזמן העבודה והן בחוט. כיוונון והתאמה קלים במיוחד במכונה מקצועית המיועדת לתפירה מקצועית ותעשייתית.