כמה עולה מכונת תפירה ביתית?

כמה עולה מכונת תפירה ביתית?

כמה עולה מכונת תפירה ביתית?

מחיר מכונת תפירה הינו אחד המשתנים המשמעותיים בבחירה של מכונת תפירה ביתית לרכישה. אבל חשוב לדעת, שכאשר בוחרים מכונת תפירה איכותית, שמתאימה לצרכים ולאופן השימוש – עשוי להיוולד לו תחביב חדש ונפלא, ותוכלו למצוא את עצמכם תופרים באופן ביתי בגדים (כולל בגדים לבובות!), וילונות ואביזרים לבית, וכדומה. אם אתם מחפשים את מכונת התפירה המושלמת – המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכם. כל מה שצריך לדעת על מחירי מכונת תפירה והמאפיינים שלהן – במאמר שלפניכם

מכונת תפירה מכאנית, אלקטרונית, או ממוחשבת?

סוג מכונת התפירה ישפיע משמעותית על המחיר שלה, כאשר מחיר מכונת תפירה מכאנית הוא הנמוך ביותר – והיא גם המכונה הפשוטה ביותר שתוכלו להשיג. מחיר מכונת תפירה ממוחשבת, אשר ניתן להוריד מהרשת דגמים, להטעין אל המכונה ולאפשר לה לתפור או לרקום באופן אוטומטי – גבוה משמעותית ממחיר מכונת תפירה מכאנית "בסגנון הישן".

אפשרויות, סוגי תפרים, שיפורים ושדרוגים

לכל מכונת תפירה מחיר שנקבע על פי מאפייניה. סוגי תפרים, מהירות התפירה, האביזרים הנלווים, האחריות, וקלות השימוש – כל אלה ישפיעו על השאלה, כמה עולה מכונת התפירה שבחרתם. כדאי לבחור מכונת תפירה בעלת לא פחות משישה סוגי תפרים (תפר ישר ותפר זיגזג הם הבסיסיים והחשובים, שאר התפרים משמשים בעיקר לקישוט), במהירות תפירה של לפחות 700 תפרים לדקה. בדקו את האביזרים המגיעים עם מכונת התפירה שאתם בודקים (מחטים, חוטים, מברשת לניקוי המכונה, שמן לטיפול בה, רגליות, וכדומה) ואת האחריות ואיכות השירות שלה.

מכונת תפירה מכאנית של זינגר – פופולארית, זולה, וחזקה

מכונת תפירה שמחיר הרכישה שלה נמוך במיוחד, היא מכונת התפירה מדגם 2263 של זינגר. מחירה 1,300 ש"ח, והיא בעלת 23 סוגי תפרים, משחיל חוטים אוטומטי, לולאה אוטומטית, נוחה וידידותית לשימוש, ועם 5 שנות אחריות.

מכונת תפירה ברדר דגם 14J – חזקה במיוחד

מכונת תפירה ביתית קלת משקל שהיתרון הגדול שלה הוא עוצמת הפעולה, המאפשרת תפירה של כל סוגי הבדים, כולל בדים קשים במיוחד לתפירה כמו בד ג'ינס. מכונת תפירה במחיר 1,470 ש"ח, המתאימה במיוחד עבור מי שנדרש לתפירה של סוגים רבים של בד.

מכונת תפירה מפנקת –  Bernette מדגם רומא 5 מתוצרת ברנינה שוויץ

נאמר עליה שהיא ממכונות התפירה הטובות בעולם – מכונת תפירה בעלת השחלת חוט אוטומטית, 23 תכניות תפירה אוטומטיות ותפרים מובנים, יכולת מעולה לתפור בדים עדינים וגסים (כמו משי, כותנה, ג'ינס), ודיוק מירבי בתפירה. מחיר מכונת תפירה זו – 2,388 ש"ח.

מכונת תפירה של זינגר מדגם 2250 – זולה, קטנה ואמינה

מכונת תפירה זינגר – אם השאלה "כמה עולה מכונת תפירה" תהיה זו המכריעה בעניין המכונה שתרכשו – שקלו לבחור את הדגם הפשוט של החברה האמינה לייצור מכונות תפירה, ולבחור בדגם זה. מחיר מכונת תפירה זו 1,250 ש"ח, והיא בעלת עשרה סוגי תפרים, משחיל חוט אוטומטי, ידית נשיאה, תאורה לנוחות העבודה, ואחריות של חמש שנים.

דגם יוקרתי של מכונת תפירה ביתית – Pfaff דגם Ambition Essential

מחיר מכונת תפירה זו לא נמוך – מעל 4,000 ש"ח, אולם זו מכונת תפירה אלקטרונית בעיצוב נעים וידידותי ובעלת צג דיגיטלי לתצוגה ברורה. מעל 100 סוגי תפרים מובנים, לולאה אוטומטית ומנגנון השחלתה אוטומטי של החוט, תגלו אפשרויות תפירה נוחה, איכותית במיוחד ומגוונת במכונת תפירה חזקה, ובשימוש קל ונוח.