טיפים לתפירה למתחילים

מחפשים תחביב נעים, מעניין, שימושי ומאתגר? אוהבים לתפור בזמנכם הפנוי? בקמנמן תמצאו מגוון מכונות איכותיות ומקצועיות במחירים אטרקטיביים!

כחברה המתמחית בשיווק מכונות תפירה, אנשים רבים מתייעצים איתנו ושואלים אותנו מהו הציוד הבסיסי שדרוש על מנת להתחיל ולתפור: האם צריך מכונה תפירה? ומה לגבי אביזרים? ואולי התשובה טמונה דווקא בספרים?

הטיפים המנצחים של המומחים שלנו

  1. אם אתם רק עושים את צעדיכם הראשוניים כתופרים, בוודאי הבחנתם בהיצע גדול שלמוצרים. בהחלט קל ללכת לאיבוד בין כל המבחר, ולכן חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום. ובכן, החלטנו לנסות ולעזור לכם, לעשות קצת סדר בדברים ולתת לכם כמה עצות מועילות:
  2. הקצו שטח לתחביב החדש שלכם: בחרו פינה שלווה ומעוררת השראה, שתאפשר לכם ליצור בה בנוחות את פיסת האומנות שלכם. החלל צריך להיות מרווח, כדי שתוכלו להעמיד בו מכונת תפירה, קרש גיהוץ ושולחן עבודה. כמו כן, יש לוודא שקיימת במקום תאורה טובה.
  3. בחרו מכונת תפירה המתאימה לצורכיכם: מהו השיגעון האישי שלכם? האם זה בגדים? וילונות? קווילטינג (טלאים) או אולי דווקא בובות? ברגע שתדעו מה אתם מעוניינים ליצור, יהיה לכם קל יותר להתאים את המכונה האידיאלית עבורכם וכן את הציוד הנלווה. ישנם סוגים רבים של מכונות תפירה, כגון מכונת תפירה יוקי, זינגר ועוד – עשו מחקר על מנת להבין איזו חברה מתאימה לכם.

קנו את הציוד הבסיסי לתפירה: רוב הסיכויים הם שתזדקקו למכונה פשוטה כדי ליצור את התפרים השימושיים והנפוצים: תפר ישר, תפר זיגזג, ולולאה לכפתורים. תפר אובלוק מבצעים באמצעות מכונה נפרדת, שכדי להשתמש בה עליכם קודםכל להגיע לרמת תפירה גבוהה. לכן, ניתן לרכוש את המכונה בהמשך, ולא על ההתחלה. אז מה כן לרכוש? ניתן להצטייד במספריי בדים, סיכות, פורם וקוצץ חוטים, בדים וחוטים תואמים, סרט מידה, גיר לסימון, מחטים למכונה שרכשתם ולתפירה ידנית ומגנט סיכות.