מהם ההבדלים בין מכונות התפירה של JUKI?

יוקי (JUKI) הינה מיצרניות מכונות התפירה הבולטות ביותר בשוק הבין לאומי. יוקי היא חברה הממוקמת בטוקיו, יפן, ונוסדה בשנת 1938. מאז ועד היום, פועלת החברה מתוך מקצועיות ומתוך תשומת לב וכוונה, על מנת לספק הן לשוק מכונות התפירה הפרטיות והן לשוק מכונות התפירה התעשייתיות, את מכונות התפירה היעילות, המגוונות, החדישות, והעמידות ביותר, לקבלת תוצאות מנצחות עבור חובבי תפירה כמו גם עבור תופרים מקצועיים, בתפירה של פריטי לבוש ושל אביזרים אחרים מבוססים סוגים שונים של בדים, גם העבים והעדינים ביותר, גם הקשים והמורכבים ביותר.

יוקי מייצרת מגוון עצום של מכונות תפירה, ביניהן מכונות תפירה בייתיות, המספקות פתרון יעיל ונוח, שאינו גוזל הרבה מקום, לתפירה בייתית של סוגים שונים של בדים בנוחות; מכונות תפירה תעשייתיות, המספקות תפרים חזקים ומהירים, ועמידות לשנים רבות בתחזוקה מועטה; וכמובן – את מכונות האוברלוק הטובות בעולם, עם תפרים ייחודיים לבדים עדינים והשחלה חצי אוטומטית. על מגוון מכונות התפירה מבית יוקי, וההבדלים ביניהם – במאמר שלפניכם.

מכונות התפירה הבייתיות של יוקי

חברת יוקי מספקת מעל 20 דגמים עדכניים של מכונות תפירה בייתיות ומכונות תפירה חצי אוטומטיות – כולן קומפקטיות, נוחות לתפעול ומגוונות באופני השימוש, על מנת לאפשר תיקוני בגדים מכל סוג (גם חולצות משי עדינות וגם מכנסי ג'ינס קשוחים – רק אל תשכחו להחליף את מחט התפירה בהתאם). למשל, תמצאו את דגם 353 – מכונת תפירה ביתית של יוקי בעלות ממוצעת של כ – 2,590 ש"ח, המאפשרת 21 סוגי תפרים שונים תפעול והשחלת חוט קלים ומסומנים, תאורה פנימית המאפשרת השחלת חוט נוחה גם בתנאי תאורה פחות מושלמים או בשעות הערב, ואחריות מלאה לחמש שנים.

דגמים נוספים של מכונות תפירה בייתיות מבית יוקי, הם 355 ו – 357. בנוסף למכונות תפירה בייתיות אלה, מספקת יוקי דגמים של מכונות תפירה בייתיות ממוחשבות (כמו G220, G120 ואחרות), המאפשרות תפירה אוטומטית וחיבור USB למחשב, כולל אפשרות להורדה של סוגי תפרים ודוגמאות.

מכונות התפירה התעשייתיות של יוקי

יוקי מספקת לתעשייה את מכונות התפירה העמידות ביותר, אשר זכו לאורך השנים למוניטין מקצועי חיובי. מכונות התפירה התעשייתיות של יוקי הן שקטות ורבות עוצמה, חסכוניות בחשמל, מספקות תפרים איכותיים ומקצועיים, ונוחות לעבודות תפירה רחבות היקף ומקצועיות.

מכונות האוברלוק של יוקי – הטובות בעולם

מכונות האוברלוק JUKI ידועות כמכונות האוברלוק הטובות בעולם. תפרי האוברלוק מאפשרים ביצוע נוח של מכפלות לבדים, ומכונות האוברלוק של יוקי עובדות עם שלושה או ארבעה חוטים, בתפרים ייעודיים לבדים שונים, עדינים או גסים, השחלה חצי אוטומטית במנגנון ייחודי, ואחריות לשנה.

כל מכונות התפירה והאוברלוק מבית יוקי הן מכונות חזקות, אמינות, ידידותיות למשתמש ונוחות להפעלה. אתם מוזמנים לבחור את מכונת התפירה המתאימה לצרכים שלכם, מבין מבחר מכונות התפירה מבית יוקי באתרנו, עם ליווי מקצועי, הובלה והדרכה עד לבית הלקוח. תתחדשו!